Будівництво
котеджів, будинків в Україні
Ремонт
квартир, офісів, під ключ
(066) 015-10-88

Україна, м.Київ, вул. Київська, 1

Барвистий дизайн квартири

Хіба може, не подобається будинок, де все знаходиться на своєму місці? Саме такі відчуття викликає квартира, розташована в Гетеборзі, Швеція. Сам будинок був побудований в минулому столітті і дизайнери зуміли зберегти елементи старовини, нітрохи не відступивши від сучасного стилю дизайну інтер'єру.

Модні інтер'єри 2013

У 2013 році однією з основних тенденцій у дизайні інтер'єрів стали смуги. Товсті і тонкі, горизонтальні чи вертикальні, подивіться, як по-різному вони використовуються дизайнерами, в різних будинках і офісах, це надихає. Будьте винахідливі, використовуйте мозковий штурм

Сучасний будинок в тропіках

Є ті, хто вважає за краще жити в містах, і є ті, хто віддають перевагу заміським околицях і сільським пейзажам. Але уявіть, що зустрічаються люди, що воліють більш незвичайне життя. Наприклад, власники дивовижною резиденції, розташованої в самому центрі тропічного лісу Janda Baik, в Малайзії.

Домінування сучасних текстур

Цей розкішний пентхаус в Белграді складається з трьох спалень, великої вітальні, гардеробної і кабінету. Власники, молода пара, які маючи квартиру в тихій частині Белграда, оформили її в сучасному, функціональному стилі. Студія дизайну інтер'єру Gradnja.rs і архітектор Sonja Brstina створили інтер'єр, в якому домінують сучасні лінії

Архітектура палуб і великих вікон

Проект "Henry Point" складається з геніальних рішень у поєднанні з простими елементами. Цей затишний готель розташований на гірському схилі в штаті Айдахо, США. Архітектурна конструкція складається з серії палуб, великих вікон і практичних фасадів. Наш погляд проникає вглиб, проходячи через послідовність просторових фільтрів.

Будинок після ремонту

Радує погляд, яскравий, сучасний інтер'єр, що створює необхідну атмосферу для комфортної і щасливого життя. При ремонті використовувалися екологічні, натуральні матеріали і разом з тим технічне оснащення відповідає найсучаснішим вимогам.