Будівництво
котеджів, будинків в Україні
Ремонт
квартир, офісів, під ключ
(066) 015-10-88

Україна, м.Київ, вул. Київська, 1

Будівництво будинків

Вже більше 7 років наша компанія здійснює будівництво будинків, орієнтуючись не лише на власні знання, але і на побажання клієнта. Однією з найбільш популярних послуг є зведення будинків під ключ. Немає жодної необхідності звертатися в різні організації для виконання певних робіт – ми здатні вирішувати завдання, які виникають від початку і до завершення будівництва. Як правило, послуги зведення об'єкту під ключ обходяться набагато дешевшим, і при цьому ви економите власний час, який могли б витратити на пошуки компаній.

Які будинки ми будуємо:
  1. Будинки з цегли
    Цегельні будинки володіють цілим рядом достоїнств, в числі яких – висока міцність, довговічність, здатність протистояти руйнівній дії атмосферних, геосейсмічеських і біологічних чинників. Будівництво будинків з цеглини широко поширене в Україні ще і тому, що технології їх зведення добре відпрацьовані.
  2. Будинок з піноблоків
    Будівництво будинків з піноблоків – це вигідне вкладення для їх господарів. Адже в порівнянні з тією ж цеглиною цей матеріал обходиться дешевшим, а товщина стенів такого будинку складає 30 см і більш. По теплоізоляційних властивостях, відповідаючи метровій стіні з цеглини, цей матеріал дає великий простір при створенні архітектурного проекту будинку. З піноблоків виготовляють масу різних виробів для зведення будинків – плити перекриттів, сходові марші, блоки, перемички і інше. Ще однією перевагою будинків, виконаних з матеріалу пінобетон, є їх здатність "дихати", тому жити в такому котеджі комфортно.

У нашому штаті працюють грамотні проектувальники, інженери-конструктори, дизайнери інтер'єрів і інші фахівці, які готові допомогти вам у виконанні будь-яких робіт. Ми не затягуємо терміни, завжди обговорюємо із замовником вартість своїх послуг і готові до співпраці на будь-якому етапі проведення робіт. За більш ніж десятирічний термін своєї діяльності ми взяли участь в будівництві великої кількості приватних будинків і котеджів.

У своїй роботі ми прагнемо дотримуватися важливого принципу – постійно взаємодіяти з клієнтом, прислухатися до його побажань. Саме це дозволяє нам здійснювати будівництво будинків на найвищому рівні.