Будівництво
котеджів, будинків в Україні
Ремонт
квартир, офісів, під ключ
(066) 015-10-88

Україна, м.Київ, вул. Київська, 1

Будівництво фундаменту

Фундамент - одна з найбільш важливих конструкцій при будівництві будинку, від її надійності залежить цілісність конструктиву стенів і даху, а також зовнішньої і внутрішньої обробки. Навіть при тій, що дуже незначній просіла або переміщенні фундаменту, з'являються глибокі тріщини в стінах будинку, а також в зовнішньої і внутрішньої обробки, і зміна геометрії даху.

Вибір необхідного вигляду фундаменту залежить від грунтів на передбачуваному місці будівництва, перевірити які можна шляхом проведення георазведки на даній ділянці, а також від типа конструкції будинку і навантаження яка буде доводиться на фундамент.

Види фундаментів і варіанти їх вживання:
  1. Мелкозаглубленний фундамент
   Застосовується для будівництва легких конструкцій, таких як каркасні будинки, удома з бруса, удома з отциліндрованного колоди, зруби, удома, побудовані за технологією SIP із застосуванням пенополістірольних панелей, фанерованої ВІСПИ.
  2. Фундамент ростверк на палях
   Застосовується для будівництва капітальних конструкцій, таких як цегельні будинки, удома з блоків, монолітні будинки і легких конструкцій, таких як каркасні будинки, удома з бруса, удома з отциліндрованного колоди, зруби, удома, побудовані за технологією SIP із застосуванням пенополістірольних панелей, фанерованої ВІСПИ.
  3. Стрічковий фундамент
   Застосовується для будівництва капітальних конструкцій, таких як цегельні будинки, удома з блоків, монолітні будинки, шале при поєднанні матеріалів.
  4. Фундамент з Блоків ФБС
   Застосовується для будівництва капітальних конструкцій, таких як цегельні будинки, удома з блоків, монолітні будинки і легких конструкцій, таких як вдома з бруса, удома з отциліндрованного колоди, зруби.
  5. Фундаментна плита
   Застосовується для будівництва на рухливих, заболочених, грунтах і грунтах малої щільності де потрібний максимальний розподіл навантаження на грунт. Підійде для капітальних конструкцій, таких як цегельні будинки, удома з блоків, монолітні будинки і легких конструкцій, таких як каркасні будинки, удома з бруса, удома з отциліндрованного колоди, зруби, удома, побудовані за технологією SIP із застосуванням пенополістірольних панелей, фанерованої ВІСПИ.
  6. Цокольний фундамент
   Застосовується для будівництва на будь-яких грунтах окрім торф'яних і інших пальних. Підійде для капітальних конструкцій, таких як цегельні будинки, удома з блоків, монолітні будинки і шале з комбінованими матеріалами.

Фахівці нашої компанії рекомендують: закладайте надійну підставу вашого майбутнього будинку. Зі свого боку ми готові запропонувати найвигідніші умови по будівництву фундаменту.