Будівництво
котеджів, будинків в Україні
Ремонт
квартир, офісів, під ключ
(066) 015-10-88

Україна, м.Київ, вул. Київська, 1

Будівництво котеджів

Компанія "Рема-Строй" надає послуги з будівництва котеджів вже більше 7 років. За цей період часу ми накопили достатній досвід у сфері малоповерхового будівництва, і пропонуємо вам свої послуги в проектуванні, будівництві і обробці котеджів.

При будівництві котеджів наша компанія використовує завжди лише екологічно чисті будівельні матеріали, вживання яких гарантує присутність здорового мікроклімату в будь-якому приміщенні.

Які коттеджи ми будуємо:
  1. Котедж з цеглини
    Наша компанія пропонує будівництво цегельних будинків під ключ, що відповідають всім вимогам довговічності і практичності. Крім того, ми виробляємо всі етапи роботи – проектування (у тому числі – архітектурне) цегельних будинків, розробку інтерьерного дизайну – на вищому рівні якості, з дотриманням вимог СНІПов.
  2. Котедж з піноблоків
    Ми пропонуємо будівництво котеджів з піноблоків під ключ різного типа. Компанія "Рема-Строй" берет на себя весь строительный цикл – начиная от разработки архитектурного проекта и составления проектной документации, и заканчивая наружным дизайном и отделкой внутренних помещений. Большой опыт возведения коттеджей в Киеве и по всей Украине позволяет нашей компании добиваться высокого качества работы при сравнительно низкой цене. Ми рекомендуємо своїм клієнтам котеджі з пінобетону і газобетону, оскільки в даний час вони вважаються одними з найперспективніших матеріалів для малоповерхового будівництва.

Вартість будівництва залежить від вибору проекту котеджу, комплексу необхідних робіт, типа енергоефективності, і інших будівельних матеріалів.

З використанням нових будівельних технологій, будівництво котеджів стало можливим навіть в осіннє - весняний період, для будівництва котеджу немає необхідності чекати сприятливих погодних умов. Нашим клієнтам не потрібно чекати оптимальних умов для зведення свого будинку.