Будівництво
котеджів, будинків в Україні
Ремонт
квартир, офісів, під ключ
(066) 015-10-88

Україна, м.Київ, вул. Київська, 1

Будівництво заборів

Наша компанія займається будівництвом заборів і конструкцій, що захищають. У нас працюють фахівці з професійними навиками і великим досвідом роботи – ми гарантуємо красивий зовнішній вигляд, високу якість і тривалий термін служби побудованих нами обгороджувань.

Якщо ви не визначилися з тим який забір підійде для вашої ділянки, з врахуванням функціональних характеристик, естетичності або ціни, дзвоните, ми допоможемо вам зробити правильний вибір.

Компанія "Рема-Строй" предлогаєт зведення заборів:
  1. Забір з цеглини
    Це найбільш довговічне і престижне обгороджування. Недешевий варіант забору, проте саме він додає найбільшу значущість і солідність вашому володінню. Забори з цеглини забезпечують неприступність, безпеку і надійність. За допомогою кладки і архітектурних вишукувань, застосовуючи різні декоративні елементи можна додати потрібний стиль і неповторність кожному обгороджуванню з цеглини. Забір з цеглини відмінно впишеться в будь-який ландшафт і не порушить естественную гармонію навколишньої місцевості. Як матеріал для кладки забору використовується звичайна або облицювальна цеглина. Звичайна цеглина потребує додаткової декоративної обробки.
  2. Забір з профнастіла
    Сучасний і економічний варіант для обгороджування і захисту ділянки. Забір з профнастіла довговічний, готується і має великий вибір покриттів і кольорів. Для заборів застосовують стінні профнастіл з покриттям. Існують покриття - поліестер, пластізол, пурал для захисту цинкового шару від вимивання і механічних пошкоджень. Найчастіше для будівництва заборів застосовується забарвлений двосторонній профнастіл, обидві сторони якого покрито однобарвним покриттям або звичайний профнастіл із зворотного боку покритий грунтовкою без покриття. Для установки забору з профнастіла, в основному використовують забарвлені стовпи і лаги.
  3. Комбіновані забори
    Це забір поєднує в собі декілька будівельних матеріалів (цеглина і профліст, дерево і цеглина, дерево і камінь, цеглина і чавунне литво, дерево і бетонні блоки). Як правило стовпи виконуються з цеглини, а міжпролітний простір між стовпами заповнюється профлістом, деревом, чавунними конструкціями з прутов або художніх кованих виробів. Скомбінувавши цегельний забір зі вставками з дерева і металу, або використавши блоки вийде прекрасний міцний забір, який прослужить довгі роки. При будівництві комбінованого забору можливе використання різних видів зовнішнього облицювання: гранітом, природним або штучним каменем, з фактурою подібної натуральному обгороджуванню. Також добре поєднується тротуарна плитка, укладена уздовж комбінованого обгороджування.

Будівництво заборів з компанією "Рема-Строй" - швидко, професійно, недорого. Дзвоните, ми працюємо по всій Україні.