Будівництво
котеджів, будинків в Україні
Ремонт
квартир, офісів, під ключ
(066) 015-10-88

Україна, м.Київ, вул. Київська, 1

Дизайн і ремонт квартир - проект

Здається, що сьогодні вибір в магазинах настільки великий, що достатньо просто вибрати штори, шпалери, люстри, які вам подобаються, а потім прикрасити всім цим пишнотою свою квартиру. Але не поспішайте! Чи відомо вам, що меблі в стилі "модерн" абсолютно не сполучається з фіранками східного типу? Чи знаєте ви, що включає в себе справжній мінімалізм, який сьогодні є одним з найактуальніших напрямків у дизайні інтер'єрів? Відповісти на ці питання правильно може тільки кваліфікований фахівець.

Дизайн інтер'єру тільки на перший погляд відрізняється простотою - насправді, він вимагає вмілого поєднання професійних знань і творчого підходу, інакше красиве приміщення буде незручним у використанні, і навпаки. Саме тому, співпраця з компанією "Рема-Строй" - це чудовий вихід для тих, хто збирається облаштувати житло за всіма правилами.

Дизайн інтер'єру від компанії "Рема-Строй" включає в себе наступні послуги

Послуги дизайну інтер'єру
 • розробка дизайн-проекту;
 • технічний та авторський нагляд;
 • виконання будівельних, ремонтних, оздоблювальних робіт;
 • комплектація квартири необхідними меблями;
 • декорування приміщень.

У процесі роботи ми обов'язково враховуємо інтереси клієнта. Ще на етапі обговорення питань, пов'язаних з дизайном інтер'єру, наші працівники узгодять з власником приміщення вартість робіт і основні заходи, які будуть проведені. Завдяки такій взаємодії з клієнтом ми зможемо втілити його побажання в життя і зробити це грамотно!

Ми займаємося розробкою дизайну інтер'єрів
 1. однокімнатних квартир
  Ми підкажемо, як організувати простір в кімнатах, щоб візуально збільшити площу приміщень, оформимо їх так, щоб обстановка підходила для відпочинку або прийому гостей, допоможемо підібрати оригінальні аксесуари.
 2. Двокімнатних квартир
  Наші фахівці допоможуть створити затишок в будинку і підкажуть незвичайні варіанти оформлення кімнат, правильного використання простору.
 3. Трикімнатних квартир
  Працівники компанії порекомендують вам оригінальні, сміливі рішення в сфері облаштування кімнат, допоможуть обрати аксесуари і визначити призначення кімнати в залежності від кількості мешканців.
 4. Квартир-студій
  Ми підкажемо, як правильно розбити простір на зони і оформити їх так, щоб кожна кімната відрізнялася оригінальністю, але при цьому гармоніювала з сусідніми приміщеннями.
 5. Кухонь
  Наші фахівці допоможуть облаштувати навіть саму маленьку кухню, підкажуть, як розташувати техніку або меблі, щоб їх експлуатація не викликала незручностей.

Дизайн-проект

Спочатку ми складаємо спеціальний обмірний креслення, орієнтуючись на який, згодом наші працівники будуть змінювати вигляд приміщення. Фахівці компанії складають дизайн-проект із зазначенням схеми перегородок, адже іноді, щоб втілити в життя побажання клієнта, необхідно проводити перепланування.

Ми обов'язково приїдемо на об'єкт, оглянемо його і підкажемо, як і де найкраще організувати приміщення для спальні, дитячої кімнати або вітальні, з'ясуємо, яким чином будуть розташовуватися освітлювальні прилади.