Будівництво
котеджів, будинків в Україні
Ремонт
квартир, офісів, під ключ
(066) 015-10-88

Україна, м.Київ, вул. Київська, 1

Євроремонт

Основна особливість євроремонту полягає в тому, що з моменту підписання договору з вами працюватиме професійний дизайнер. Саме з ним зазвичай узгоджують всі тонкощі робіт. Ви отримуєте унікальну можливість не тільки втілити в життя свої ідеї, але також заощадити кошти, відмовившись від використання тих чи інших матеріалів і технологій ще на стадії подготовкі.Преобразіть до невпізнання можна навіть саму маленьку квартиру, з цілком доступним бюджетом.

Цікаво, що ремонт квартир в стилі "євро" передбачає не тільки "фарбування, обклеювання, шпаклівку" - насправді, це ще й правильне використання житлового простору. Дизайнер визначить, де краще всього створити зону відпочинку, а де - вітальню. У ряді випадків потрібне перепланування квартир, але при бажанні цього завжди можна уникнути.

Незвичайні арки, колони, круглі стіни, стелі з перепадами висоти, незвичайне підсвічування - це і багато іншого властиві саме євроремонту. Після нього ваше житло стане одночасно зручним для життя і респектабельним.

Шановні клієнти! Ви завжди можете скористатися нашими послугами. У процесі євроремонту ми виконуємо наступні роботи:

Роботи з Євроремонту
  • створюємо дизайн-проект;
  • складаємо кошторис і при необхідності коригуємо його;
  • проводимо демонтажні роботи (зносимо стіни, розширюємо одвірки і т.д.);
  • зводимо нові перегородки та облаштовуємо пройоми;
  • встановлюємо двері, арки;
  • проводимо сантехнічні та електромонтажні роботи;
  • укладаємо лінолеум, паркет, ламінат і т.д.

Саме за допомогою якісного євроремонту ви зможете не тільки перетворити власний будинок, але також і зробити його більш довговічним. Принаймні, фахівці нашої компанії працюють саме за таким принципом. Ми прагнемо досягти не тільки візуальної привабливості, але і здійснити євро ремонт квартир акуратно, якісно і надійно.

Довірте ремонт свого житла працівникам нашої компанії, і ми виправдаємо довіру!