Будівництво
котеджів, будинків в Україні
Ремонт
квартир, офісів, під ключ
(066) 015-10-88

Україна, м.Київ, вул. Київська, 1

Косметичний ремонт

Час від часу хочеться трохи поліпшити зовнішній вигляд квартири, в якій ви проживаєте. При цьому абсолютно неважливо, чи потрібне усунути виниклі дефекти у вигляді вицвілих шпалер і проваленим штукатурки або просто змінити вигляд кімнат, щоб вони стали виглядати більш сучасно і стильно - ясно тільки те, що таку роботу слід доручити професіоналам. Фахівці компанії "Рема-Строй" готові до виконання будь-яких подібних завдань!

Вважається, що косметичний ремонт квартири не відрізняється особливою складністю і його цілком можна виконати самостійно. На практиці відбувається зовсім по-іншому. З'ясовується, що обклеювання стін шпалерами, укладання ламінату і навіть побілка стель проводиться за певними правилами, недотримання яких призводить до того, що незабаром після завершення робіт штукатурка обвалюється, ламінат починає скрипіти або відставати від підлоги, а шпалери просто відклеюються.

Багато хто думає, що послуги спеціалізованої організації коштують дорого і, навіть не поцікавившись цінами, вирішують відразу звернутися до "шабашникам". Як правило, подібні бригади складаються з "фахівців", які не володіють знаннями, необхідними для проведення якісного ремонту. Результат співпраці в цьому випадку може виявитися непередбачуваним, і, цілком можливо, що він буде таким же, як, якби ви вирішили виконати косметичний ремонт квартири самостійно.

Якщо ви хочете, щоб результат косметичного ремонту виправдав ваші очікування і, що важливо, був довговічним, довірте його проведення компанії "Рема-Строй"!

Наші послуги в проведенні косметичного ремонту
  • очистку підлоги і стін від старих матеріалів;
  • шпаклівку;
  • обклеювання стін шпалерами або їх фарбування;
  • фарбування труб, відкосів;
  • монтаж підвісних стель;
  • укладання ламінату;
  • монтаж плінтусів;
  • інші роботи.

У процесі співпраці ми обов'язково прислухаємося до думки клієнта, а тому ви можете бути впевнені в тому, що спільними зусиллями ми дійсно зробимо вашу квартиру краще!