Будівництво
котеджів, будинків в Україні
Ремонт
квартир, офісів, під ключ
(066) 015-10-88

Україна, м.Київ, вул. Київська, 1

Ремонт під ключ

З усіх видів робіт, які виконуються в рамках ремонту квартири або заміського будинку, ремонт під ключ по праву вважаються найбільш популярним. Ця послуга, що надається будівельною компанією, включає в себе безліч етапів робіт вимагають участі різнопрофільних фахівців.

Якість ремонту багато в чому залежить від того, кому ви довірите його проведення. Компанія "Рема-Строй" ось вже 7 років робить ремонти під ключ в Києві і по всій Україні. Замовляйте ремонт у нас, ми виправдаємо вашу довіру.

Від того, наскільки якісно виконаний ремонт під ключ житлових і нежитлових приміщень, наскільки правильно обрані матеріали для її здійснення, залежить як їх зовнішній вигляд, так і такий важливий показник, яким є комфортність. Найважливішими умовами високої якості ремонтних робіт є і якість матеріалів, які для них використовуються, і кваліфікація фахівців, що займаються їх виконанням.

У нас ви отримаєте весь спектр послуг з ремонту і обробки квартир і будинків у Києві і по всій Україні

Комплексний ремонт під ключ
 • комплексний ремонт і обробка будь-якої складності;
 • перепланування приміщень;
 • розробка дизайн-проектів;
 • розробка та узгодження проекту електропостачання;
 • встановлення вікон, кондиціонерів, монтаж опалення;
 • будівельні, проектні, роботи і т.д.

Що входить в ремонт під ключ

Ремонт під ключ - це широкий спектр послуг, набір яких визначається індивідуально в кожному конкретному випадку. Якщо здійснюється косметична обробка квартир, фахівці пропонують тільки необхідний в даній ситуації перелік робіт, а от при капітальному ремонті охоплюється максимально широкий спектр сервісів.

Виконувані роботи
 1. Монтаж нової системи електропроводки
  Включає в себе роботи з прокладання нових кабелів, установці вимикачів, розеток, обладнання для побутового щитка.
 2. Укладання підлогового і настінного кахлю
  Виробляється переважно у ванній, туалеті і на кухні. Такі роботи можуть бути доручені тільки компетентним фахівцям.
 3. Укладання підлогового покриття в житлових кімнатах
  Ламінат, лінолеум, паркет, масивна дошка - увазі замовника широкий спектр якісних і довговічних матеріалів.
 4. Косметична обробка квартир
  Практично завжди пов'язана з обклеюванням стін шпалерами. У старих будинках проведення робіт ускладнюється тим, що стіни нерівні, тому попередньо проводиться обштукатурювання, нанесення шпаклівки і фінальне вирівнювання поверхні.
 5. Монтаж нової сантехніки.
  Як відомо, одна з найбільш значущих статей витрат при ремонті квартир - купівля сантехнічного обладнання, установку якого можна довірити тільки кваліфікованим фахівцям. За бажанням клієнта проводиться не тільки заміна сантехніки, а й монтаж нової водопровідної системи.
 6. Обробка стелі
  Сучасний споживач може вибирати з безлічі варіантів обробки стелі, починаючи недорогими пінопластовими плитами і закінчуючи елітними натяжними стелями.

Якщо ви затіяли ремонт у квартирі, не поспішайте з вибором будівельних матеріалів і виконавця. Тільки зважений підхід дозволить вам прийняти правильне рішення.

Крім перерахованих вище робіт, наша компанія кваліфіковано виконає обробку укосів, фасадів та дверей, як вхідних, так і міжкімнатних. На всі надані послуги ми надаємо гарантію 1 рік.