Будівництво
котеджів, будинків в Україні
Ремонт
квартир, офісів, під ключ
(066) 015-10-88

Україна, м.Київ, вул. Київська, 1

Ремонт будинку

Вже не перший рік ремонт будинку є одним з основних напрямків нашої діяльності. Багато клієнтів були здивовані не тільки високою якістю проведених робіт, але і доступними цінами.

Вважається, що ремонт - це дороге задоволення, але перевага співпраці з компанією "Рема-Буд" полягає в тому, що перед виконанням всіх заходів по перетворенню кімнати майстер обов'язково узгодить ціну з клієнтом, за необхідності запропонує альтернативний вид матеріалу, який може бути використаний при ремонті будинку.

Оперативність - ще одна наша перевага. Ми працюємо швидко, розуміючи, що власникові будинку не хочеться позбавляти себе звичного комфорту, змінюючи власний спосіб життя з причини ремонту. Тому, зриви термінів - це те, що вас ніколи не торкнеться, якщо ви виберете співпрацю з компанією "Рема-Строй".

Ми пропонуємо наші послуги різної складності, і здатні додати новий вигляд будь-якого приватного будинку або котеджу. Як правило, велика кількість замовлень надходить на ремонт внутрішніх приміщень будинку. Це й не дивно, так як важливо для всієї родини, мати можливість комфортно відпочивати в колі рідних людей.

Довіряючи проведення робіт з ремонту будинку працівникам компанії "Рема-Строй", ви зможете отримати гарантію того, що всі послуги будуть надані на найвищому рівні

Фасад - візитна картка вашого будинку. Ми допоможемо вам привести його в порядок, надавши наступні види послуг:

Послуги з ремонту будинку
  • проведення ремонтно-відновлювальних робіт;
  • забарвлення і штукатурка;
  • ремонт та часткове відновлення архітектурного оформлення будинку;
  • проведення столярних робіт і т.д.

Ми підготуємо поверхню фасаду до ремонту, а потім виконаємо ряд відновлювальних та оздоблювальних заходів, керуючись загальноприйнятими стандартами якості та безпеки.

Ремонт покрівлі - ще один напрям нашої діяльності. Монтажні та відновлювальні роботи ви можете сміливо довірити компанії "Рема-Строй". Ми усунемо тріщини і інші проблеми, які виникли з протягом часу або в результаті механічного пошкодження покрівлі. Послуга надається максимально оперативно, адже ми намагаємося зробити все, щоб клієнт відчував себе комфортно у власному домі.

Ми завжди раді допомогти вам у такому питанні, як ремонт будинку. Зверніться до нас прямо зараз!