Будівництво
котеджів, будинків в Україні
Ремонт
квартир, офісів, під ключ
(066) 015-10-88

Україна, м.Київ, вул. Київська, 1

Ремонт квартир

Багато людей асоціюють ремонт у квартирі з новим життям, змінами на краще. Природно так і станеться, якщо проведення всіх робіт ви довірите працівникам добросовісної компанії. Звичайно ж, завжди можна зробити ремонт самостійно, але чи буде він відрізнятися довговічністю і відповідати вашим запитам? Ми знаємо, як втілити в життя всі ваші бажання і перетворити будь-яку квартиру!

У процесі ремонту завжди виникають невеликі труднощі або питання, пов'язані з конструкцією квартири, її особливими властивостями, які можуть вплинути на хід роботи. Саме тому важливо залучити професіоналів. Особливо це стосується капітального ремонту, під час якого потрібно не тільки переклеїти шпалери або побілити стелі, але також здійснити планування, провести інженерні комунікації і вирішити ряд інших завдань.

Наші послуги з ремонту квартир
 1. Капітальний ремонт
  У процесі проведення робіт ми видалимо стару обробку, при необхідності замінимо інженерні конструкції, вирівняємо стіни будівлі, здійснимо перепланування, а також проведемо весь спектр робіт, які дозволяють додати будинку неповторний зовнішній вигляд, який буде радувати вас роками.
 2. Евроремонт
  Ви любите йти в ногу з часом і плануєте оновити дизайн свого житла у відповідності з останніми модними тенденціями? Працівники компанії раді запропонувати вам послугу євроремонту, що включає в себе установку розсувних дверей, підвісних стель і використання інших рішень, які зроблять ваш будинок стильним і затишним.
 3. Ремонт квартир у новобудовах
  Навіть якщо ви купуєте квартиру в новобудові, вона все одно потребує ремонту. Часто потрібно забезпечити роботу інженерних комунікацій, встановити вікна, поклеїти шпалери. Довіривши ці роботи наших фахівців, ви можете бути впевнені в тому, що результат вас не розчарує. Багато клієнтів вже встигли оцінити переваги співпраці з нами.
 4. Косметичний ремонт
  Чудова можливість усунути невеликі дефекти в оформленні приміщення, які виникли з плином часу, і оновити його зовнішній вигляд. Ми поклеїти нові шпалери, встановимо двері, вікна, зробимо укладання ламінату, побілку стель. Ці та багато інших робіт дозволять перетворити вашу квартиру.