Будівництво
котеджів, будинків в Україні
Ремонт
квартир, офісів, під ключ
(066) 015-10-88

Україна, м.Київ, вул. Київська, 1

Ремонт офісу

Кілька слів про те, як працюють фахівці нашої компанії - "Рема-Строй". Спочатку ми виїжджаємо на об'єкт і розмовляємо з замовником, обговорюючи всі ті питання, які слід вирішити перед проведенням ремонту офісу. На цьому етапі складається і коректується кошторис - завжди можна вибрати більш дешевий або дорогий матеріал, виключити або, навпаки, додати надання певної послуги.

Після цього можна переходити до розробки дизайн-проекту офісу. Він включає в себе нюанси обробки приміщення і проведення деяких ремонтних робіт. Зазвичай дизайн-проект необхідний при проведенні капітального ремонту, а косметичний ремонт офісу здійснюється без нього.

Коли всі питання, предшевствующие ремонту офісу вирішені, фахівці приступають до реалізації проекту. Вони здійснюють демонтаж і монтаж електропроводки, сантехніки, замінюють двері, вікна, обклеюють стіни шпалерами, оштукатурюють стелі. У результаті навіть саме занедбане приміщення змінюється й виглядає, як нове.

Довіривши проведення ремонту свого офісу фахівцям компанії "Рема-Строй", ви можете бути впевнені в тому, що в процесі роботи ми будемо не тільки керуватися наявними знаннями, але також прислухаємося до ваших побажань. Не економте на ремонті офісу - він допоможе вашій компанії вийти на новий рівень розвитку!