Будівництво
котеджів, будинків в Україні
Ремонт
квартир, офісів, під ключ
(066) 015-10-88

Україна, м.Київ, вул. Київська, 1

Ремонт підлоги

Які підлоги підлягають ремонту? У більшості випадків це дощаті покриття і бетонні стяжки.

Послуги ремонту підлоги, які ми надаємо:
  • укладання ламінату;
  • настил лінолеуму;
  • укладання паркетної дошки;
  • укладання плитки;
  • бетонна стяжка підлоги.

Дощаті підлоги можна зустріти в будинках старої споруди і, як правило, вони в більшості випадків вимагають капітального ремонту. Ремонт дерев'яної підлоги складний, оскільки при цьому може знадобитися заміна не тільки дощок, а й опорних лаг. За відсутності достатнього бюджету на глобальне втручання, багато хто проводить косметичний ремонт підлоги, що теж ефективно і не дорого. Ремонт підлоги в хрущовці завжди складний і вимагає участі лише досвідчених майстрів.

Звертайтеся в нашу компанію, ми ремонтуємо підлоги 7 років, накопичили великий досвід і знаємо всі особливості.

Роботи з ремонту підлог та матеріали

Ремонт бетонних підлог більш простий, ніж відновлення дерев'яного покриття. З дефектів бетонних підлог можна виділити появу тріщин і нерівностей. А якщо мова йде про старих будинках, то ні про яку рівній площині бетонної підлоги не може бути й мови. У цьому випадку потрібно стяжка підлоги. Якщо стан старої стяжки залишає бажати кращого, то її повністю видаляють і заливають нову. Особливо уважно варто підійти до реконструкції стяжки, якщо проводиться ремонт підлоги на кухні, у ванній або санвузлі. Як відомо, в цих приміщеннях крім усього іншого необхідно подбати і про гідроізоляцію.

По закінченню ремонту підлог в кімнаті ви також можете декорувати кути підлоговим плінтусом, цю послугу ви також зможете замовити у нас і майстри оперативно зроблять монтаж.

Якщо у вашій квартирі підлоги цілком хорошої якості і потрібно лише оновлення інтер'єру, то можна обмежитися лише невеликим косметичним ремонтом. Це може бути заміна лінолеуму, ламінату або реставрація паркету. У більшості випадків старе покриття видаляється і укладається новий ламінат. Крім того, така заміна - відмінний момент для монтажу теплої електричної підлоги. Ремонт паркетної підлоги, як правило, включає в себе шліфування дощок і покриття їх новими шарами лаку.

Ціна ремонту підлоги може сильно варіюватися залежно від складності та обсягу робіт. Капітальний ремонт старих підлог зазвичай вимагає чималих вкладень, але такі заходи проводяться рідко. Тому тут не варто економити. Звертайтеся в нашу компанію і досвідчені фахівці відремонтують ваш підлога з використанням тільки якісних матеріалів.

Ми виробляємо як капітальний, так і косметичний ремонт підлоги будь-якої складності.