Будівництво
котеджів, будинків в Україні
Ремонт
квартир, офісів, під ключ
(066) 015-10-88

Україна, м.Київ, вул. Київська, 1

Ремонт в новобудові

Ремонт в нових квартирах ми починаємо з установки вікон і дверей. Вам достатньо всього лише вибрати необхідну конструкцію, а наші працівники займуться установкою і зроблять це якісно. Після цього ми встановимо комунікації опалення та водопостачання. Саме цей вид робіт вимагає професійного підходу, який у фахівців компанії "Рема-Строй" безумовно, є.

Насправді, незважаючи на складність даного етапу, проходить він часто легко і швидко, адже новобудови чудово підходять для прокладки проводів і труб. Крім цього, в новому будинку ви зможете розташувати всі розетки і вимикачі там, де вважаєте за потрібне. І в цьому більш старі квартири новобудовам програють, адже якщо в них буде потрібно переставити розетку, на старому місці залишиться неестетична діра, яку доведеться довго маскувати. Та і з самою проводкою доведеться мучитися. З новобудовами все відбувається по-іншому - легше і простіше.

Ми проведемо перепланування приміщень і зробимо все, щоб житло відповідало запитам клієнта. Тому, всім нашим клієнтам ми пропонуємо різні варіанти зміни житлової площі. У ряді випадків потрібне розширити коридор або збільшити одну з кімнат. Часто клієнти хочуть перетворити суміщений санвузол в роздільний його варіант, і навпаки. Іноді достатньо всього лише зламати одну стіну - і будинок відразу ж змінюється! Цікаво, що останнім часом забудовники і зовсім ідуть на зустріч мешканцям, залишаючи квартиру без стін. У деяких випадках це може стати в нагоді - ви можете розділити квартиру на кімнати і приміщення відповідно з вашими поглядами і уподобаннями. А ми допоможемо вам у цьому!

Після того, як всі питання щодо можливої ​​перепланування улагоджені, ми проводимо монтаж перегородок і міняємо стіни. Після цього можна починати обробку стелі і вирівнювання підлоги. На цьому етапі ремонту допомогу наших майстрів вам, безумовно, стане в нагоді, адже, чим якісніше і правильніше будуть проведені зазначені роботи, тим довше ви зможете обходитися без ремонту (навіть часткового і косметичного). Природно, ще однією обов'язковою частиною нашої роботи є обклеювання стін шпалерами або укладання плитки.

Наші послуги з ремонту квартир в новобудовах
  • вирівнювання стін і підлоги;
  • оштукатурювання стелі та стін;
  • встановлення сантехніки;
  • шпаклювання стін, фарбування або обклеювання їх шпалерами;
  • електротехнічні роботи;
  • встановлення або заміна дверей;
  • плиточні роботи і т.д.

Перед початком проведення робіт наші працівники оглянуть вашу квартиру і складуть кошторис, який при необхідності підкоригують відповідно до ваших потреб і фінансовими можливостями. Ми з радістю візьмемо участь у процесі створення квартири вашої мрії!