Будівництво
котеджів, будинків в Україні
Ремонт
квартир, офісів, під ключ
(066) 015-10-88

Україна, м.Київ, вул. Київська, 1

Штукатурка

Вирівнювання і декоративна обробка стенів і стелі в процесі ремонту вимагає проведення штукатурних робіт. Штукатурка стенів дозволяє з мінімальними фінансовими витратами не лише вирівняти поверхню, але і виробити остаточну декоративну обробку. Для вирівнювання і обробки поверхонь застосовуються різні по складу і характеристикам штукатурні суміші.

Штукатурка стелі і стенів вважається складним процесом і вимагає професійної підготовки і досвіду роботи відповідного фахівця. Штукатури, що працюють в нашій компанії, володіють високим рівнем професійної підготовки і досвідом роботи на різних об'єктах. Ми добре знаємося на штукатурних сумішах і готові запропонувати вам свої професійні знання для оптимального вибору матеріалів і робіт по штукатурці.

Штукатурні роботи — один з найважливіших етапів ремонту

Якісного результату при обробці стенів можна добитися, використовуючи різні матеріали. Їх вибір залежить від бюджету штукатурних робіт, поверхні, на яку наноситиметься суміш, а також термінів ремонту.

Основні типи розчинів:
  • гіпсові;
  • вапняні;
  • цементно-піщані.

Цементна штукатурка є найбільш дешевим варіантом для вирівнювання стенів. Гіпсова штукатурка, ціна якої декілька вище, сучасніша і відрізняється від цементної вищими експлуатаційними показниками. Гіпсова штукатурка набагато швидше висихає і дозволяє добитися практично ідеально рівного покриття.

Штукатурка може виконувати наступні функцій:
  • захист від вологи;
  • тепло- і шумоїзоляция;
  • запобігання спалаху;
  • формування поверхні для нанесення наступного шару (шпалери, фарба);
  • декоративне оформлення.

Якщо ви зіткнулися з нерівною поверхнею стенів або стель, то в цьому випадку вирішити проблему допоможе штукатурка. Звертайтеся в нашу компанію і всі необхідні роботи будуть виконані якісно і в строк.

Декоративна штукатурка

Для декоративної обробки стенів і стель застосовуються спеціальні склади. Така штукатурка зазвичай наноситься на заздалегідь вирівняні стіни. Проте якщо на стінах є дрібні нерівності, то їх можна приховати і декоративною штукатуркою.

Нанесеній на поверхню і такій, що вирівнюється декоративній штукатурці додають рельєф, який і надалі визначатиме зовнішній вигляд стенів або стелі. Сиру штукатурку обробляють ворсистим валиком, кистю, шпателем і так далі, додаючи тим самим декоративність поверхні.

Для додання рельєфу можуть використовуватися спеціальні валики. Після того, як штукатурка була оброблена, їй необхідно дати висохнути, а після повного висихання можна фарбувати. Якщо підсумкова поверхня повинна мати рівномірне забарвлення, то допускається додавання кольору безпосередньо в штукатурну суміш.

Детальніше про сучасні декоративні штукатурки ви можете взнати, звернувшись в нашу компанію по телефонах, вказаних на сайті або напишіть нам своє питання на електронну пошту.

 

№ппВиды работЕдиница измеренияРасценки за единицу работы (грн.) от…
1 Заделка швов гипсокартонных плит кв.м. 16,00
2 Штукатурка стен гипсовым раствором до 20 мм по маякам кв.м. 58,00
3 Штукатурка стен цементно-известковым раствором до 20 мм по маякам кв.м. 64,00
4 Штукатурка стен цементным раствором до 20 мм по маякам под плитку кв.м. 56,00
32 Шпаклевка и шлифовка стен под обои (беспесчаная подготовка) кв.м. 48,00
33 Шпаклевка и шлифовка потолков под окраску (беспесчаная подготовка, готовые акриловые составы) кв.м. 68,00